Історичний результат для Інгульця. Дніпро-1 дивом не добив новачка УПЛ

Інгулець у Дніпрі приймав місцевий СК Дніпро-1 у своєму дебютному матчі в УПЛ.

Підопічні Михайленка “привітали” дебютантів забитим м’ячем на 33 хвилині першого тайму. Цуріков скористався пасом від Довбика і відкрив рахунок ударом у сітку воріт Шуста – 0:1.

Фото СК Дніпро-1

Номінальні гості огризнулися перед самісінькою перервою. Щедрий відпасував на Балана, який своїм ударом у дальній кут воріт Сарнавського рахунок вирівняв – 1:1.

Другий тайм показав різницю в класі між новоспеченим дебютантом УПЛ і досвідченішою командою з Дніпра.

Номінальні гості притисли підопічних Лавриненка до власних воріт і почали навантажувати роботою Шуста. Голкіпер Інгульця рятував свою команду після ударів Хобленка і Когута. Коли ж голкіпер помилився на виході, на допомогу прийшов Квасний, вибивши м’яч вже із порожніх воріт господарів.

Реалізація підвела Дніпро-1, який так і не зміг дотиснути цупкого дебютанта. Нічия 1:1 на старті для обох команд видається абсолютно різним результатом.