Із 1:3 на 4:3 за тринадцять хвилин! Божевільний камбек у АПЛ. Відеоогляд матчу

30-й тур АПЛ шаленим матчем відкрили Ньюкасл та Вест Гем.

Господарі зуміли вирвати перемогу з рахунком 4:3, хоч програвали 1:3 до 77-ї хвилини.

Ньюкасл повів у рахунку вже на 6-й хвилині зустрічі, коли Ісак впевнено реалізував пенальті, розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах – 1:0.

Та потім молотобійці перевернули гру. Спочатку, на 21-й хвилині відзначився Антоніо (реалізував вихід сам-на-сам), потім у компенсований до першого тайму час забив Кудус, а вже по перерві, на 48-й хвилині, Боуен зробив рахунок 3:1 на користь Вест Гема.

Здавалося, що матч йде до перемоги команди Девіда Моєса, але потім гравці Ньюкасла видали шалений камбек. На 77-й хвилині Ісак реалізував ще один пенальті – 2:3.

А потім був дубль Барнса, який усе перевернув у цій зустрічі. На 83-й хвилині він реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером – 3:3.

А на 90-й хвилині Барнс потужним дальнім ударом вколотив м'яч у кут воріт – 4:3!