Його не зупинити! Артем Мілевський знову забиває за Динамо Брест. ВІДЕО

Артем Мілевський відзначився черговим голом у чемпіонаті Білорусі. 35-річний футболіст в середині першого тайму забив у ворота Городеї. На той момент Динамо Брест вже поступався 0:1 – на 28-ій хвилині після удару головою Архіпова голкіпер динамівців Ігнатович впав у свої ворота разом з м’ячем.

Але Динамо Брест недовго журився. Щойно розігравши з центра поля, вертикальну атаку розпочав Євген Хачеріді. Пас українського захисника класним прокиданням на фланг на Печеніна продовжив Гордійчук. Печенін подав на дальню стійку на Лаптєва, який, схоже, намагався вразити ворота, але м’яч відскочив до Мілевського. Нападник головою з метра не промахується – 1:1 після першого тайму.

По перерві Лаптєв та Гордійчук відзначилися по разу, тож Динамо Брест переміг 3:1 і піднявся на третє місце у турнірній таблиці (25 очок). БАТЕ і Шахтар Солігорськ свої поєдинки 14 туру зіграють 21 червня.

Для Артема Мілевського це вже четвертий забитий м’яч в сезоні, окрім цього на рахунку футболіста також чотири результативні передачі.