Камбек Динамо проти Олімпіка. Дубль Бєсєдіна і красень-гол Буяльського роблять гру. ВІДЕО

Пошук складу

Теплі турецькі збори зіграли з Динамо злий жарт на початку матчу з Олімпіком. Мірча Луческу довірив місце центрального нападника Бєсєдіну, але більше проблем було у захисті, де через травму Забарного довелося переводити в центр оборони Кенджору:

Перший провал

Саме польський футболіст господарів поля здійснив незрозумілий маневр, який дозволив донецькій команді організувати класну контратаку, яку після пасу Нкенга ударом з меж штрафного майданчика реалізував Альваренга – 0:1!

Динамо пішло в атаку і на 26 хвилині Буяльський мав зрівнювати рахунок після передачі Караваєва під удар. Проте атакувальний півзахисник киян пробив з одинадцяти метрів вище воріт голкіпера суперника Чекотуна.

Довгоочікуваний гол Бєсєдіна

Вдалося господарям зрівняти рахунок на 30 хвилині. Бєсєдін заробив штрафний, Циганков зі стандарту непогано пробив, а Чекотун відбив перед собою – першим на добиванні був той же Бєсєдін – 1:1!

Могли динамівці піти на перерву за переваги у рахунку, але гол Бєсєдіна після пасу від Де Пени арбітри справедливо скасували через офсайд.

Після перерви перший супершанс втратив Караваєв

Правий захисник киян класно увірвався у штрафний майданчик Олімпіка, але пробив повз дальну кут воріт суперника. Динамо продовжило тиснути, але, як і удару Караваєва, Де Пені після подачі з флангу і удару головою не вистачило влучності. Феєрію неточності продовжив Денис Попов, який на 59 хвилині з меж воротарського майданчика пробив вище воріт Чекотуна, а на 66 повторив свій же фокус, випередивши голкіпера гостей і пробивши повз порожні ворота.

Перше вилучення і гол Буяльського

Олімпік про атаку у другій половині матчу зовсім забув, а без м’яча замерзли ноги у нападника гостей Нкенги. Легіонер невдало прийняв м’яч у центрі поля, а потім наступив Шапаренку на ногу – жовта картка, яка виявилася для форварда донеччан другою у матчі – вилучення.

Підопічні Луческу не встигли відчути свою кількісну перевагу, як все ж забили. Буляьський відпасував на Циганкова, лідер киян м’яч скинув назад на Буяльського, який наважився на удар злету – 2:1 на 79 хвилині!

Фол Лебеденка і дубль Бєсєдіна

Не обійшлося без ще одного вилучення. Максим Козиряцький після перегляду ВАР скасував жовту картку Оресту Лебеденку і продемонстрував червоний прямокутник за фол на Циганкові. Небезпечний штрафний кияни перетворили на свій третій м’яч у зустрічі: Циганков пробив, Чекотун відбив м’яч у стійку, а на добиванні знову вдало зіграв Бєсєдін – 3:1!

Динамо у непростому поєдинку показує характер і вириває необхідну перемогу. Кияни у непростих умовах тіршки підготувалися до морозної битви з Брюгге, яка відбудеться 18 лютого на НСК Олімпійському.