Ярмоленко допоміг з камбеком! Вест Гем ледь не зганьбився у Кубку Англії. ВІДЕО

В 1/16 фіналу Кубка Англії Вест Гем Андрія Ярмоленка завітав у гості до Кіддермінстера – представника шостого англійського дивізіону. Українець вперше з початку року вийшов у старті своєї команди.

У першому таймі Вест Гем абсолютно нічого не створив, а от Кіддермінстеру вдалося шокувати гостей. Після подачі зі штрафного Ареоля помилився на виході, Діоп не зміг вибити м'яч і цією серією помилок скористався захисник господарів поля Пенні – 1:0.

У другому таймі гравці Вест Гема активізувалися лише ближче до 60-ї хвилини. Моєс підсилив команду гравцями основи і почали з'являтися моменти. Непогано пробивали Боуен та Бенрахма – воротар Кіддермінстера демонстрував чудову реакцію та рятував свою команду.

На останніх хвилинах Ярмоленко міг стати одним із героїв поєдинку. Українець отримав м'яч у штрафному майданчику, віддав під удар Бенрахма і той пробив метрів з 5-ти. На шляху м'яча опинився гравець Кіддермінстера.

Рятівником команди Моєса на першій компенсованій хвилині став Деклан Райс. Півзахисник молотобійців увірварся до штрафного майданчика, обіграв захисника і потужно пробив під поперечку – 1:1. Райс перевів гру у додатковий час.

Вест Гем вирвав перемогу наприкінці другого екстратайму. Ярмоленко навісив з правого флангу, Боуен підправив м'яч на Крессвела, той повернув нападнику молотобійців, який і встановив остаточний рахунок матчу  2:1.

Вест Гем у драматичному матчі таки переміг Кіддермінстер і вийшов до наступного раунду Кубка Англії.

Нагадаємо, у Андрія Ярмоленка виникли серйозні проблеми в Англії. Йому можуть заборонити грати.