Камбекнули у матчі з чемпіоном! Динамо з голами Ваната та Шапаренка вириває перемогу в РФШ. ВІДЕО

Вольова перемога у поєдинку з непростим суперником.

На заключний матч навчально-тренувального збору у Туреччині із чемпіоном Латвії РФШ Мірча Луческу випустив максимально наближений до основного склад. У воротах вийшов Бущан, у захисті – Дубінчак, Сирота, Забарний, Кенджора. У півзахисті – Де Пена, Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Циганков, а на вістрі атаки – Бєсєдін.

Перший момент динамівці створили уже на старті зустрічі. Шапаренко стріляв з дальньої відстані і голкіпер відбив кулаками перед собою. Після боротьби на підбиранні на лінії штрафного майданчика Буяльський пробив парашутиком, але м’яч пролетів у  декількох сантиметрах над поперечкою.

На 18-й хвилині непогану нагоду мав Де Пена. Уругваєць отримав м’яч у штрафній зоні суперника, спокійно його обробив, але завдав удару просто у руки голкіперу.

На 21-й хвилині Динамо пропустило. Гравці ризького клубу розіграли штрафний і Петр Мареш потужною гарматою з дальньої відстані вколотив м’яч у дев’ятку воріт Бущана – 0:1.

Динамівці намагалися тримати м’яч і будувати позиційні атаки, але пройти захист РФШ було складно. Тому кияни втішалися лише ударами з-за меж штрафного майданчика, але великої небезпеки від них не було.

Наприкінці першого тайму Буяльський розрізною передачею до штрафного майданчика вивів Бєсєдіна майже віч-на-віч із голкіпером (захисник РФШ біг паралельним курсом, але не встигав заблокувати удар). Нападник Динамо спробував протикнути м’яч у дальній кут воріт, але не влучив. М’яч пролетів поруч зі стійкою.

По перерві Мірча Луческу зробив декілька змін. Замість Бєсєдіна, Де Пени та Дубінчака вийшли Ванат, Вітіньйо і Караваєв.

За перші 15 хвилин другого тайму гравці динамівці майже не створили небезпеки. Можна хіба що відзначити простріл Вітіньйо до воротарського майданчика, але Ванат банально не встиг його замкнути. А потім бразилець з лінії штрафного майданчика завдав слабкого удару по воротах, який не доставив голкіперу абсолютно ніяких проблем.

Та вже на 65-й хвилині Динамо відігралося. Вітіньйо увірвався до штрафного майданчика і сильно пробив по воротах – голкіпер відбив перед собою. М’яч відлетів до гравців киян і в сум'ятті Ванат таки заштовхнув м’яч у сітку воріт – 1:1.

Ще за дві хвилини підопічні Мірчі Луческу вийшли вперед. Циганков прострілював під удар партнеру по команді на 11 метрів. М’яч після серії рикошетів долетів до Шапаренка, який в дотик переправив його у сітку воріт – 2:1.

На 75-й хвилині вирішив продемонструвати своє вміння бити Караваєв. Захисник Динамо наважився на удар з дальньої відстані. М’яч після потужного пострілу летів у кут воріт, але голкіпер зумів парирувати цю гармату.

Більше небезпечних моментів у зустрічі не було. Тож, Динамо завершує навчально-тренувальний збір у Туреччині вольовою перемогою над чемпіоном Латвії.