Карпати – Львів. ФК Львів головний у місті Лева

Найпалкіший матч туру. Так можна охарактеризувати львівське дербі. Матч, на який так довго чекали вболівальники команд міста Лева. Напередодні гри Карпати залишились без віце-президента. У мережу потрапило відео, на якому Олег Смалійчук разом із фанатами левів облаяв ФК Львів. Після такого єдине, що залишалось віце-президенту – піти у відставку.

Окрім втрати функціонера, до дербі Карпати підійшли і без Гуцуляка та Кльоца. Їх замінили молоді Слива та Толочко. У суперника повернувся головний бомбардир – Бруно. Саме він став ключовою фігурою у грі своєї команди в першому таймі. Практично усі атаки гостей проходили саме через Бруно. Але Львову, який у зимове міжсезоння тільки зміцнив свій бразильський трансферний вектор дуже бракувало зіграності. За рахунок значно кращої командної взаємодії Карпати виглядали солідніше.

Тільки ближче до середини тайму команди почали створювати моменти. На удар з лінії штрафного майданчика від Ліпе у Карпат відповів Мякушко. У першому випадку м’яч пролетів вище воріт, а от із ударом вінгера Левів впорався Бандура. Пернамбуко на мить здалось, що він грає на пляжі Копакабана, а не на львівському стадіоні Україна і бразилець із флангу намагався закинути м’яч за комірець Кучинському – голкіпер намір прочитав. Переважну частину тайму непомітним був лідер Карпат і автор хет-трику у матчі минулого туру Мар’ян Швед. Лише під завершення першої половини гри Швед декілька разів серйозно покрутив хребці суперникам. А поміж тим забив ФК Львів. Забив зусиллями Мегремича. Захисник Карпат намагався вибити м’яч, але той зрізався просто у ворота, 0:1. Момент усього тайму змарнував Ді Франко. Мякушко зробив усе для одноклубника і тому залишалось тільки влучити у ворота – не судилось.

Другий тайм розпочався із дриблінгу і дуже болісного падіння Шведа. Цей момент одразу нагадав про травму, якої зазнав Фран Соль в останньому матчі Динамо. Вінгер Карпат теж тримався за плече, але на щастя зумів гру продовжити. Господарі у другому таймі ще більше володіли м’ячем, але все це без небезпеки для воріт ФК Львова. Двічі із дальньої дистанції пробивав Швед. В обох випадках Бандура без проблем ловив м’яч у руки.

У цей момент активізувались вболівальники Карпат. Розпочалось яскраве піро-шоу на фан секторі левів, через яке арбітру довелось на якийсь час зупинити матч. Під час цієї перерви фанати Карпат почали палити шалики ФК Львів. Після відновлення гри Карпати ще більше притисли суперника до його воріт. Лише на 73-й хвилині Львів провів першу атаку в другому таймі. З дальнім ударом гостей Кучинський впорався. А ось після кутового містян дуже близьким до голу був Борзенко. Захисник пробив вище воріт.

Згодом Борзенко відпрацював вже у захисті. Він заблокував удар Йоди. Спалахнули пристрасті на трибунах, коли впродовж 15 секунд двічі гравці Карпат опинялись на газоні в штрафному майданчику Львова. В жодному із падінь Юрій Можаровський не побачив порушення правил. Львів не часто втікав у контрвипади, але коли і робив це, то доводив справу до удару. Так Кучинському знову довелось рятувати команду після пострілу Пернамбуко.

Наприкінці гри знову зашкалювали емоції у вболівальників. Справжній погром почався на трибунах. В ігрову зону полетіли фаєри та стільці.

Друга перерва точно пішла на користь Львову. Гості отримали шанс збити атакувальний запал суперника. Дуже активним у складі Карпат був Йода. Він мав нагоду забити за 2 хвилини до кінця матчу. Але із пострілом півзахисника впорався Бандура, а добивання було скасовано через офсайд.

Загалом арбітр компенсував 9 хвилин. Подвиг Мегремича міг повторити Насонов, але у цьому випадку голкіпер встиг зреагувати на рикошет.

Знову Швед вимагав пенальті після того, як м’яч влучив у Джонатана. Але Юрій Можаровський був непохитним – жодних пенальті. Останні хвилини компенсованого часу голкіпер Карпат провів на позиції останнього захисника у центрі поля. Але і це не допомогло Карпатам. ФК Львів вистояв і здобув перемогу у львівському дербі.