Карпати розбивають Динамо на Олімпійському

Динамо після вильоту із Ліги Чемпіонів від Аяксу приймало Карпати. Львів’яни після 4 матчів без перемог теж були налаштовані сказати своє слово. Активний старт матчу від господарів швидко міг погасити запал Карпат. На другій хвилині звичайна стінка поблизу штрафного майданчика левів спричинила пожежу. Циганков обігрався із Кенджорою і виконав простріл. М’яч зачепив захисника і влучив у стійку, на добиванні міг заграти Супряга, але у підкаті так і не зміг дотягнутись до свого першого голу в Динамо.

Після такого удару обидві команди немов підмінили. Динамо повністю розгубилось і зникло з поля, а Карпати частину першого тайму грали з позиції сили. Величезна кількість індивідуальних помилок гравців Динамо раз-по-раз викликало пронизливий свист і без того практично порожнього Олімпійського. Не вдало скидав м’яч назад на голкіпера Кадар – кутовий. Обрізки Буяльського і Че Че. Підсумком цього параду незграбності стала передача Вербича. Словенець вирішив відіграти назад, але віддав м’яч в зону, де не було нікого. Найближчим до м’яча виявився Бурда, але він не зміг випередити суперника. Мякушко підхопив обрізку і виконав простріл вздовж воріт, який замкнув Швед.

В середині тайму Пиварича змінив Сідіклей і миттєво додав активності на лівому фланзі. Він же мав один із найкращих моментів матчу, коли підключився по своєму флангу і пробивав у ближній кут – сейв у виконанні Кучинського. Здалеку намагався голкіпера Карпат пробити Бурда, однак його удар видався не надто небезпечним. Вже йшов доданий до першого тайму час як Карпати провели ще одну флангову атаку. Карраскаль отримав закидання на фланг, де просто оббіг Че Че. Колумбієць знайшов у штрафному майданчику Шведа. Повз вінгера львів’ян пробіг Кадар і Мар’ян прекрасним обвідним ударом зробив дубль.

Другий тайм Карпати почали із вилучення. Мегремич у дуже суперечливій ситуації отримав другу жовту картку на Русині. І із цього ж штрафного ледь не забило Динамо. Русин підібрав м’яч у густині ніг, але не переграв Кучинського. Не переграв голкіпера і Че Че, який пробивав вже із меж штрафного майданчика. Кияни значно підвищили темп матчу після перерви. Ніяк не вдавалосзабити Русину. Ще одна нагода була у молодого форварда після атаки Динамо лівим флангом – знову на місці Кучинський.

Вербич із тягарем відповідальності за перший пропущений гол почав обігрувати по 2-3 суперника за раз. В одній з таких атак м’яч підхопив Сідіклей і миттєво пробив удальній нижній кут – стійка врятувала Карпати. Каркас знову допоміг гостям після удару зі штрафного від Циганкова. На заключні 25 хвилин вийшов Калитвинцев. Вінгер Динамо першим же дотиком міг віддати результативну передачу. Простріл із лівого флангу замикав Русин – зовсім трохи не влучив Назарій. На банальну навалу і велику кількість навісів скинулось Динамо в завершальні хвилини матчу. Усе повітря знімали захисники і голкіпер Карпат. Як не намагалось Динамо хоч гол престижу забити, та усе було даремно. 2:0 – Карпати виграють на Олімпійському.