Карпати рятуються від поразки у Полтаві на останніх хвилинах

Ворскла у Полтаві приймала львівські Карпати. Полтавці спокійно себе почувають на 8-й сходинці у турнірній таблиці, а от львів’янам варто серйозно попрацювати, аби зберегти прописку у Прем’єр-Лізі.

View this post on Instagram

Склад Карпат на матч проти @fcvp.official 💚💚💚

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on May 12, 2019 at 8:52am PDT

Перші хвилини поєдинку видалися досить спокійними — без гольових моментів. Штрафний на 15-й хвилині біля воріт Карпат теж начебто не мав би бути небезпечним, але напівпростріл Ребенка з правого флангу несподівано перетворився у гол. Півзахисник ворсклян робив передачу на партнерів по команді, але м’яч не торкнувся ані гравців Ворскли, ані гравців Карпат та влетів у лівий нижній кут воріт Левів — 1:0.

Головний атакувальний талант Карпат Мар’ян Швед вже залишив львівський клуб, відправившись підкорювати Шотландію, тому львів’яни дуже мляво виглядали в атаці. У першому таймі вони лише одного разу пробили у площину воріт полтавців. Ворскляни теж мали таку статистику, але змогли реалізувати свій єдиний небезпечний момент момент.

У другій половині матчу ситуація на полі майже не змінилася. Ворскла більше володіла ініціативою, більше контролювала м’яч. У Карпат можна згадати небезпечний удар Ді Франко. Аргентинець на техніці розібрався із двома захисниками біля лінії штрафного майданчика та запустив м’яч під поперечку воріт Карпат — Ткаченко красиво перевів м’яч на кутовий.

Хороший момент мав Понде, коли на лівовому фланзі метрів з 11-ти до воріт пробивав під дальню стійку. І знову голкіпер ворсклян зробив чудовий сейв.

Карпати таки змогли зрівняти рахунок наприкінці матчу. На 88-й хвилині Понде навісив з правого флангу у штрафний майданчик, Ді Франко зробив класну скидку на Дебелка, який переправив м’яч у правий від Ткаченка кут — 1:1.

Бойова нічия в Полтаві, яка нічого не дала Ворсклі, але є дуже важливою для Карпат. Тепер львів’яни скоротили відставання від Олімпіка до 2-х очок, а це —рятівне 8-ме місце у турнірній таблиці.