Каталонське дербі. Жирона з Циганковим вириває перемогу в Еспаньйола. ВІДЕО

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони на домашній матч 27 туру Ла Ліги з Еспаньйолом.

Українець був одним із найактивніших гравців господарів у першому таймі. На 38 хвилині ексдинамівець змарнував найкращу нагоду Жирони в першій половині. Каталонці організували швидку атаку, яку ударом з правої з меж штрафного майданчика Еспаньйола завершував Циганков – м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт Пачеко.

Каталонське дербі. Жирона з Циганковим вириває перемог в Еспаньйола. ВІДЕО

Підопічні Мічела вибухово розпочали другий тайм. Господарі кожну атаку своєї команди намагалися завершувати ударом і це швидко принесло результат. На 53 хвилині Арнау Мартінес вдало зіграв на підбиранні, дальнім ударом поціливши у дев'ятку воріт Пачеко – 1:0!

Еспаньйол відповів на 74 хвилині. Брейтвейт після подачі з флангу та удару Пуадо скористався незрозумілими діями захисника Жирони Лопеса, який немов заснув. Ексфорвард Барселони з близької відстані переправив м'яч у сітку воріт Гассаніги – 1:1.

Вирвати перемогу Жироні вдалося на 88 хвилині. Вінісіус Соуза у власному штранфому майданчику потягнув за футболку Буено і арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Стуані – 2:1!

Жирона перериває триматчеву серію без перемог!