Катастрофа останніх хвилин. Динамо поступається Ренну через жахливу помилку. ВІДЕО

Мірча Луческу у виїзному поєдинку Динамо з Ренном довірив місце в нападі Артему Бсєсдіну, який змінив на цій позиції Дениса Гармаша.

Французів такий хід румунського спеціаліста не вразив. Ренн раз за разом загрожував воротам Бойка, який неодноразово рятував киян. Проте на 23 хвилині український голкіпер був безсилим. Тер'є отримав у штрафному майданчику гостей м'яч і простір для удару, чим і скористався – 1:0.

Динамівців такий перебіг подій на полі ніяк не влаштовував і вони завдали удар у відповідь! На 33 хвилині підопічним Луческу вдалося розіграти класну комбінацію: Дубінчак віддав на Бєсєдіна, форвард гостей п'ятою скинув на Буяльського, а той викотив під удар Циганкову. Вінгер киян з першої спроби не зумів переграти Манданда, але з добивання був влучним – 1:1!

Гол українців принаймні до перерви заспокоїв гру, яка знову вибухнула небезпечними моментами після перерви.

Правий захисник Ренна Лоренц Ассіньйон мав дві хороші нагоди, але в обох випадках йому не вистачило точного вирішального удару.

Динамо успішно відбивалося (в атаці, крім заблкованого удару Циганкова, нічого загадати) до 89 хвилини, а потім тарпилася катастрофа імені Дениса Попова. Центральний захисник киян обірізався біля власних воріт, подарувавши м'яч 17-річному півзахиснику французів Дезіре Дуе. Талант Ренна вийшов віч-на-віч з Бойком і пробив точно у кут – 2:1 на 89 хвилині.

Шансів, щоби відіграти у гостей не було. Катастрофічне завершення матчу і провальна ситуація в групі, де українці після трьох турів на останньому місці з нулем очок в активі.