Хет-трик Довбика і дубль Циганкова! Українці розірвали у матчі за Жирону. ВІДЕО

Артем Довбик і Віктор Циганков принесли Жироні перемогу в заключному турі Ла Ліги з Гранадою.

Команда Мічела знищила суперника 7:0, а українці взяли безпосередню участь в усіх забитих м'ячах своєї команди!

Спочатку до перших двох голів каталонців долучився вінгер збірної Жирони. На 30-й хвилині Циганков асистував на Еріка Гарсію. Українець навісив з лівого флангу прямо на голову іспанського захисника, який пробив точно у кут – 1:0.

За три хвилини Циганков уже забив сам. Він замкнув майже з лінії воротарського майданчика передачу від Гутьєрреса – 2:0.

А на 44-й хвилині відзначився голом і Артем Довбик. Український нападник Жирони впевнено реалізував пенальті – 3:0

А на 54-й хвилині Циганков забив вдруге. Савіо прорвався по лівому флангу і прострілив на українця, який з декількох метрів покотив м'яч у сітку воріт – 4:0.

На 75-й хвилині свій дубль оформив Довбик. Стуані вивів віч-на-віч із голкіпером українця, той корпусом відтіснив захисника і покотив м'яч у дальній кут – 5:0.

А на 78-й хвилині Довбик ввіддяячив Стуані асистом. Після подачі з флангу український нападник скинув головою на уругвайця і той з декількох метрів вколотив м'яч у сітку – 6:0.

А на 90-й хвилині Довбик оформив хет-трик! Українець знову забив із пенальті – 7:0!

Поєдинок так і завершився перемогою Жирони з рахунком 7:0! На рахунку Артема Довбика тепер 24 голи у Ла Лізі і він випереджає Серлота, в якого на один забитий м'яч менше. Але Вільярреал свій матч 38-го туру з Осасуною ще не грав (поєдинок відбудеться 25-го травня о 15:00).