Хет-трик Караваєва приніс Динамо перемогу у спарингу. ВІДЕО

Після кількох днів відпочинку київське Динамо продовжило серію контрольних поєдинків на зборах у Туреччині матчем із північномакедонським Сілексом, п'ятою командою елітного дивізіону країни. Луческу випустив у центрі поля трикутник Сидорчук-Шепелєв-Лонвейк, а нападником із перших хвилин вийшов Гармаш.

Перший тайм пройшов під знаком домінування киян і результат принесли гострі фланги. На 22 хвилині міг забивати лівий захисник Вівчаренко після класного розрізного паса Кабаєва, а відзначився правий – Караваєв, до якого відскочив м'яч після сейву воротаря Сілекса Боженовскі – 1:0.

Не минуло і 10-ти хвилин, як Караваєв прошив суперників другим голом. Лонвейку вдався пресинг перед штрафним майданчиком північних македонців, Гармаш підхопив і віддав на хід партнерові, який класно розібрався з голкіпером – 2:0.

Хет-трик Караваєву ще до перерви дозволив зробити фол і призначений за гру рукою пенальті, який оборонець впевнено реалізував. Попри те, що воротар вгадав напрямок удару, Олександр пробив під саму стійку і витягти такий м'яч Боженовськи не зміг – 3:0.

На 66-тій хвилині Луческу змінив увесь склад, випустивши переважно молодь із Супрягою на вістрі атак. На їхньому фоні Сілекс зміг відсунути гру від своїх воріт і мав кілька непоганих моментів. Лише під завісу зустрічі кияни створили щось попереду. Беніто та Дячук змарнував нагоди, а от Царенко на 88-ій з другої спроби свій момент реалізував – 4:0.

Наступний матч Динамо проведе 12 лютого о 10:00 за київським часом із румунською Політехнікою Ясси. Трансляцію можна буде подивитися на youtube FootballHub.