Хет-трик легіонера. Дніпро-1 розбиває Металіст. ВІДЕО

Дніпро-1, змарнувавши декілька хороших нагод (чого лише вартує сейв Костика після прострілу Матарріти і удару Довбика), просто розгромив Металіст у першому таймі ужгородського поєдинку.

На 33 хвилині зустрічі Пеглоу скористався передачею Когута і реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером харвківської команди Костиком – 1:0.

Все той же Пеглоу на 40 хвилині вдало зіграв на добиванні. Бразилець опинився першим на м'ячі після удару Піхальонка і сейву Костика – з близької відстані легіонер дніпрян поцілив у кут воріт гостей – 2:0.

За декілька хвилин Пегло додав до двох голів ще й асист. Піхальонок знайшов вінгера у штрафному майданчику суперників, а той, прийнявши м'яч і розглянувши всі варіанти, віддав під удар Гуцуляку – 3:0!

Після перерви номінальні господарі забили ще двічі.

Підлепенець вдало зіграв на добиванні, забивши м'яч у ворота своєї екскоманди – 4:0.

А підсумковий результат своїм голом зафіксував Пеглоу. Півзахисник дніпрян скористався проривом Довбика у кломпенсований до другого тайму час, піходпив м'яч і пробив точно у дальній кут воріт Костика – 5:0.

Дніпро-1 впевнено перемагає, але не скорочує відстань від Шахтаря, який у паралельній зустрічі з величезним скандалом здолав Минай.