Хет-трик українця і "Слава Україні" від коментатора! Гольове шоу в Грузії. ВІДЕО

Український легіонер став героєм матчу. Нападник Динамо Тбілісі Станіслав Біленький влаштував справжнє шоу у матчі з Сіоні і викликав захват у коментатора. Перший м'яч Біленький забив уже на 4-й хвилині. Українець замкнув прострільну передачу з флангу.

За півгодини українець забив удруге. Біленький отримав м'яч у штрафному майданчику і з місця пробив у дальній кут.

Третій гол Біленького викликав справжній захват у коментатора матчу. Українець поставив крапку у грі на 90+2 хвилині. Біленький відзначився хет-триком, а Динамо Тбілісі розбив суперника 7:3. Третій гол українця коментатор зустрів вигуком "Слава Україні".