Хто транслюватиме матчі УПЛ? Ігор Циганик повідомив деталі

Новий сезон УПЛ на носі, а досі невідомо, хто транслюватиме чемпіонат України. Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE пояснив, що ж робиться з телепулом.

Склалася дуже дивна ситуація. Прем’єр-Ліга ніби оголошувала тендер, підписувала якісь пакети, була одна заявка. Але невідомо, чи тендер відбувся. Нібито в останній момент з’явилася заявка про єдиний пул, але багатьом клубам вона не підходить, тому що вже підписані контракти з трансляторами. Власне, у нас їх було два, у 2+2 зокрема. Ясна річ, що вже ніхто не розриватиме угоди з телеканалом 2+2, там достатньо серйозні гроші. З огляду на те, які гроші було запроновано за єдиний пул, то ті команди, які підписали контракт із 2+2, суттєво втрачають у грошах.

Зараз ситуація зависла. Прем’єр-Ліга має прийняти рішення. Вона може піти в зарубу з тим, хто не підтримує єдиний пул. Це рішення прийшло в останній момент, не встигли навіть його обговорити. Наразі телеканал  2+2 підписав контракт вже з чотирма клубами: Динамо, Зоря, СК Дніпро-1 і ще один, про який дізнаєтеся пізніше.

Є гроші, які запропонували за єдиний пул, і є гроші, які клуби заробили за минулий сезон. Порівнявши їх, можемо зробити висновок, що всі клуби заробили суттєво більше.

Внутрішньо я переконаний, що 2+2 транслюватиме УПЛ наступного сезону. Канал може понести значні фінансові та іміджеві втрати у разі несприятливої ситуації. А найголовніше, у контракті прописані штрафні санкції. Клубам доведеться платити. Самі клуби не дуже хочуть єдиного пулу, їх задовольняє співпраця з 2+2. Адже канал – безкоштовний. Його дивляться всюди.

Читайте також: Ігор Циганик: Срна пообіцяв мені поводитися добре

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також