Хто вийшов у плей-оф? Шокуючий поєдинок Шотландія – Угорщина і порятунок Німеччини. ВІДЕО

Заключний тур Чемпіонату Європи відбувався в групі A. Швейцарія грала з Німеччиною, а Шотландія з Угорщиною.

Бундестім уже гарантували собі плей-оф, але залишилося питання, з якого місця команда Юліана Нагельсманн кваліфікується. Німеччині було достатньо не програти швейцарцям, щоби вийти з першої сходинки у випадку поразки вони б займали друге місце.

Інша ситуація була в Шотландії. Щоби вийти з другого місця, їм потрібно було перемагати Угорщину з якомога більшим рахунком і сподіватися, що Німеччина розгромно переможе швейцарців. Угорці ж могли сподіватися лише на вихід у плей-оф з третього місця, але для цього потрібно було перемагати Шотландію.

Швейцарія – Німеччина

Гравці збірної Німеччини першими відправила м'яч у ворота суперників і сталося це на 17-й хвилині. Андріх дальнім пострілом прошив Зоммера. Але цей гол після перегляду VAR скасували, оскільки арбітр зафіксував фол у моменті, який передував удару німецького гравця.

А на 28-й хвилині швейцарі вийшли вперед у рахунку. Після прострілу з лівого флангу від Фройлера Ндоє випередив Рюдігера і переправив м'яч в дотик у верхній кут воріт Ноєра – 1:0.

Збірна Німеччини створила наступний гольовий момент аж в середині другого тайму, коли Кімміх стріляв із меж штрафного майданчика. Але його удар заблокували.

Та вже у доданий час Бундестім зрівняли рахунок. Після навісу з лівого флангу Фюллькруг, який виграв повітря у штрафному майданчику суперника, пробив головою точно у кут воріт – 1:1.

Завдяки цьому Німеччина займає першу сходинку в групі А, а Швейцарія – другу. Саме ці дві збірні виходять у плей-оф.

Шотландія – Угорщина

Моментів у цій зустрічі було обмаль. Лише наприкінці тайму небезпечно пробивав головою Віллі Орбан із декількох метрів, але влучив у поперечку.

Але найбільш приголомшливий епізод, яким запам'ятався в цьому матчі, стався у другому таймі. Тоді після подачі зі штрафного нападник угорців Барнабаш Варга влетів головою в голкіпера шотландців Енгуса Ганна і впав на газон. До нього одразу підбігли лікарі, а потім його винесли на ношах. Наразі його стан невідомий.

На останніх хвилинах угорці влаштувала справжню навалу на ворота Шотландії. Небезпечно пробивали Шофер, Собослай, але Ганн парирував. Потім шотландців врятувала стійка після удару Чобота.

На 98-й хвилині Шотландія могла вирвати перемогу. Генлі пробивав точно у кут, але Гулачі здійснив ефектний сейв.

А вже на останніх секундах угорці таки забили. Чобот замкнув простріл від Шаллая, пробивши точно у кут воріт – 0:1.

Після цієї перемоги Угорщина набирає 3 очки і займає третю сходинку в групі А. Це дозволяє їм претендувати на вихід у плей-оф з третього місяця, хоч вони мають різницю забитих і пропущених м'ячів -3.