Хто вилетів, а хто вийшов у єврокубки? Драматична розв'язка в заключному турі УПЛ

У заключному турі УПЛ вирішувалися два головні питання: хто вилетить з УПЛ, а хто здобуде останні путівки в єврокубки.

Дніпро-1, Рух та Полісся вирішували, які дві команди пройдуть у кваліфікацію Ліги конференцій, а яка залишиться ні з чим. Житомиряни виграли 2:0 у Шахтаря, але це їм не гарантувало єврокубки, оскільки їм потрібно було, щоби Дніпро-1 програв Чорноморцю або Рух поступився Динамо.

Полісся – ШахтарФото: ФК Полісся

Дніпряни у своєму поєдинку перемогли 2:0. А ось в матчі львів'ян з киянами ситуація постійно змінювалася. Спочатку, Динамо повело у рахунку (на 52-й хвилині забив Діалло), але вже згодом Рух відігрався (на 63-й хвилині зрівняв Дідик). Та на 77-й хвилині Царенко знову вивів Динамо уперед і більше львів'яни вже не змогли забити. Тож, вони поступилися 1:2 і не змогли пробитися у єврокубки.

Не менш цікавою була ситуація перед заключним туром була внизу турнірної таблиці. Металісту 1925 та Минаю потрібно було перемагати, але вони в своїх "матчах життя" поступилися. Закарпатців розбив Кривбас 0:3, а харків'яни поступилися Вересу 1:2.

Тож, Дніпро-1 став четвертим, Полісся – п'ятим і саме вони гратимуть у кваліфікації Ліги конференцій. А Металіст 1925 та Минай прощаються з УПЛ.