Хто винен, що матч Минай – Динамо не відбувся?! Журналіст розніс головного винуватця

Ігор Циганик у своїй авторській програмі Циганик LIVE пояснив, кого вважає головним винуватцем того, що матч Минай – Динамо не відбувся за календарем.

Журналіст наголосив, що головним винуватцем є Центр ліцензування УАФ, який дав дозвіл Минаю грати на стадіоні в Ужгороді матчі УПЛ.

Матч Минай – Динамо не відбувся виключно через недбалість наших футбольних функціонерів. І тут хтось має нести покарання. Як це було. Це календарний матч 16-го туру УПЛ. Динамо думало, як добиратися, вирішили доїжджати туди потягом, а не автобусом. Доїхали до Ужгорода, там вони готувалися, вийшли на гру і на 2-й хвилині пролунала повітряна тривога, яка довго тривала. Після цього було ухвалено рішення, що догравати неможливо, бо на стадіоні немає штучного освітлення і забезпечити проведення поєдинку неможливо. Як це пояснити? 

Ужгород! Це не Кривий Ріг, не Дніпро, не Харків. У нас півтора роки лунають тривоги. Невже не можна було передбачати таку історію, що повітряна тривога може бути тривалий час. Там у принципі можна було проводити матч. Впевнений, що Динамо цього хотіло. Бо не було сенсу їм їхати, потім, не зігравши, повертатися і все одно сюди їхати, щоби зіграти цей матч. А проблема вся в тому, що у нас центр ліцензування УАФ багато-багато років займається лише тим, що отримує винагороду за те, щоб допускати чи не допускати клуби до змагань, до чемпіонату. Про це всі говорять. Це безлад, який є в українському футболі. Так не можна. Винен абсолютно чітко центр ліцензування, який дав змогу Минаю заявити цей стадіон без жодних умов. Можна ж було якось домовитися з умовою, що якщо немає освітлення, тоді відповідальність несе клуб. Бо не можна проводити матчі на стадіонах, де немає штучного освітлення. Там більше, що поряд є стадіон Авангард і можна було прорахувати всю цю історію. Звичайно, тривоги не можна прорахувати, але можливість того, що у нас грудень місяць, і у нас темніє о 16:00 – 17:00 Це можна прорахувати? Можна було прорахувати. Чому видали Минаю ліцензію на цей стадіон без умов? Чому УПЛ на це не зреагувала? 

 Тепер УПЛ визнала цей поєдинок недограним через тривалу повітряну тривогу і вирішила його перенести на пізніший термін. Хто компенсує Динамо виїзд на цей матч? Це не форс-мажорна обставина. Форс-мажорна обставини – це якби стадіон відповідав усім вимогам і тривога тривала цілий день. Так буває. А тепер ми розуміємо, що якби був повноцінний стадіон зі штучним освітленням, то ця гра відбулася, трохи пізніше по часу, але відбулася. Де зараз шукати дірки у календарі для того, щоби зіграти цей матч? Ви бачили скільки у нас недограних матчів? У мене таке враження, що в нас лідери навесні гратимуть через кожні два дні. Чому видали цю ліцензію? Я думаю, що Динамо зараз розмірковує над тим, щоб оскаржити рішення Прем'єр-ліги дограти матч пізніше у КДК. Нехай Контрольно-дисциплінарний комітет пояснить, чому трапилася така ситуація? Чому матч не відбувся? Хто компенсує витрати? Хтось же ж має понести за це відповідальність… Щоби ви розуміли у нас центр ліцензування це організація, яка настільки гнучка, особливо коли рівень безмежної вдячності від тих людей, які просять ліцензію, збільшується. Це просто неможливо. Може досить? Може час поставити край цим всім питанням?

Читайте також: Дніпро-1 покине легіонер?! Гравець розповів, що Максимов з ним не розмовляє

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також