Хто, як не він? Ібрагімович шедевром наприкінці матчу рятує Мілан від сорому. ВІДЕО

У 17-му турі чемпіонату Італії Мілан сенсаційно зіграв унічию з Удінезе.

Однак россонері були дуже близькими для того, щоби програти. На 90-й хвилині матчу команда Стефано Піолі поступалася 0:1. Але на другій компенсованій до основного часу хвилині Ібрагімович врятував Мілан від повного провалу. Швед скористався помилкою у штрафному майданчику захисників, які не змогли вибити м'яч, і боковими ножицями зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1!

Більше того, цим голом Ібрагімович установив власне унікальне досягнення. Футболіст став третім, після Роналду і Мессі, хто забив 300 м'ячів у ТОП-5 чемпіонатах у ХХІ столітті.