Хвилина до сенсації. Дніпро-1 героїчно вириває перемогу в Колоса. ВІДЕО

Дніпро-1 в першому таймі поєдинку з Колосом вперся в стіну оборони ковалівців.

Команда Кучера за стартові 45 хвилин провела лише одну небезпечну атаку, яку оборонці гостей заблокували.

Гості відповіли своїм супершансом, який після швидкої контратаки змарнував Безбородько – м'яч після удару гравця Колоса зачепив стійку воріт Рибака і полетів за межі поля.

Здавалося, що без голів команди вирушать на перерву, але у компенсований до першого тайму час ковалівці забили. Підопічні Вишняка скористалися провалом захисту дніпрян, Безбородько отримав м'яч у штрафному майданчику господарів і відпасував під удар Мякушку – 0:1!

Після перерви Кучер зробив ряд замін, які принесли результат.

На 57 хвилині Матарріта навісом знайшов Танчика, універсал господарів пробив, але його удар став асистом Довбику, який з декількох метрів розстріляв ворота Фесюна – 1:1!

Витримавши невелике затишшя, Дніпро-1 кинувся виривати перемогу. Спочатку Піхальонок після обіграшу з Пеглоу своїм потужним ударом перевіврив на міцність каркас воріт Колоса. У наступній атаці все той же Пегло, обігравшись з Довбиком, пробивав у кут воріт Фесюна – сейв голкіпера гостей.

Не так надійно зіграв голкіпер ковалівців, коли пробивав Когут. Фесюн випустив м'яч після  удару півзахисника команди Кучера – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Наприкінці зустрічі Колос відвів гру від власних воріт і був дуже близьким, щоби втримати нічийний результат. Але Дніпро-1 все ж створив своє диво. На пердостанній хвилині гри Піхальонок подав з кутового на голову Сарапію, який з рикошетом від Кравченка відправив м'яч у сітку воріт Фесюна – 2:1!

Надважлива перемога для дніпрян, які продовжують боротися за чемпіонство.