Кінець епохи. Буффон залишає Турин

Джанлуїджи Буффон оголосив про завершення виступів в складі Ювентуса. Контракт голкіпера із туринським клубом був розрахований до літа 2018 року. На спільній прес-конференції із президентом Юве Буффон оголосив своє рішення.

Thank you @gianluigibuffon. You are truly #UN1CO.

A post shared by Juventus Football Club (@juventus) on May 17, 2018 at 3:32am PDT

Це дуже емоційний для мене день і сьогодні я тут, на фініші фантастичної та чудової подорожі, розділяючи його з людьми, які дуже піклувались про мене. Через це я повністю викладався в кожному матчі.

В суботу буде мій останній поєдинок за Ювентус. І це завершення історії із двома виграними трофеями, президентом і всіма б’янконері буде надзвичайною. Я пишаюсь тим, що грав на високому рівні, на максимумі можливостей до цього часу, і ця гра влаштовувала як мене так і клуб. Я приймаю це рішення в стані спокою та щастя, що нечасто трапляється зі спортсменами.

Те, що у віці 40 років я почуваю себе настільки сильним – заслуга Ювентуса та італійського менталітету. Моя власна філософія базується на баченні клубу, я продовжуватиму жити так само, оскільки це єдиний відомий мені спосіб для досягнення результатів.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також