Кінець казки Арсенала. Манчестер Сіті розбирається з командою Зінченка. ВІДЕО

Манчестер Сіті у домашньому матчі 33 туру АПЛ з Арсеналом зі старту продемонстрував свої чемпіонські амбіції.

Вже на 7 хвилині зустрічі підопічні Гвардіоли вийшли вперед у рахунку. Голанд прийняв м'яч в центрі поля і віддав на Де Брюйне. Бельгієць прорвався до штрафного майданчика гостей і потужно пробив у кут воріт Рамсдейла – 1:0!

Збільшити свою перевагу в рахунку містянам вдалося у компенсований до першого тайму час. Де Брюйне подачею зі штрафного знайшов ніким не прикритого Стоунза, який ударом головою відправив м'яч у сітку воріт лондонців – 2:0!

Катастрофічною ситуація для Арсенала стала на початку другого тайму.

На 54 хвилині господарі скористалися помилкою Едегора в центрі поля, розігнали контратаку, яку після передачі Голанда влучним ударом завершив все той же Де Брюйне – 3:0!

Підсолодив гіркоту поразки гол Холдінга. Захисник Арсенала після передачі Троссарда ударом з меж штрафного майданчика Сіті не залишив шансів Едерсону – 3:1.

Підсумковий рахунок в компенсований до другого тайму час зафіксував Голанд. Норвезький суперфорвард скористався скиданням від Фодена і в дотик пробив повз Рамсдейла – 4:1.

Манчестер Сіті впевнено перемагає Арсенал на шляху до свого чергового чемпіонства. Команді Артети на фініш сезону не вистачило глибини складу.