Кіт у мішку. Як Томас Грімм рятуватиме український футбол

Томас Грімм – новий президент української Прем’єр ліги. Швейцарець виграв безальтернативні вибори. Іноземець, якого висунула Олександрія, був єдиним кандидатом.

Наступні два роки Грімм керуватиме УПЛ. За нього проголосували 10 клубів з 12. За нашою інформацією утрималися Динамо та Зоря.

Якими були перші слова новообраного президента УПЛ?

Перші місяці – це знайомство з лігою, зі штатом та з клубами.

Моє головне звернення до вболівальників – повертайтеся на стадіони, – каже Грімм. – Якщо є якась причина, чому ви не ходите на матчі, то звертайтесь до нас. Ми постараємось зробити все, щоб глядачам на аренах було максимально комфортно.

Найбільша можливість для клубів заробляти гроші – це спільний продаж медіа-прав. Можливо, це трапиться вже через сезон, – амбітно заявив Грімм.

Також швейцарець дав зрозуміти, що збирається зустрітися з власниками клубів Прем’єр ліги. А ще він планує поєднувати порятунок українського футболу з роботою у ФІФА. Там Грімм обіймає посаду заступника голови палати з вирішення суперечок.

НАЖИВО🔥🔥🔥Перший коментар нового президента УПЛ Томаса Грімма.

Опубліковано FootballHub 6 квітня 2018 р.

58-річний функціонер став третім президентом УПЛ. Його попередник Володимир Генінсон не захотів брати участі у цих виборах.

За три місяці мають бути перші результати, – встановив перший дедлайн для свого наступника Генінсон.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін переконаний, що Грімм чудово розуміє українські реалії.

Томас чітко визначив, що наша головна мета – це прибуток, відвідуваність та інфраструктура, – каже Палкін. – Досвід швейцарської ліги та УЄФА багато нам дасть. Більше того, коли він презентував свою програму, то сказав, що ми можемо дати йому шість місяців випробувального терміну, а вже потім приймати рішення. Це говорить про те, що він впевнений у собі і у своїй команді. Він чудово розуміє українські реалії.

Колега Палкіна з Олімпіка Олексій Антонов зазначив, що клуби можуть зняти Грімма з посади, якщо той не впорається зі своїми обов’язками.

Перше враження – спокійний і розсудливий. Такий швейцарський менталітет. Сказав, що хоче змінити наш футбол. Після голосування підійшов до кожного особисто і подякував за довіру. Подивимося за його роботою у перші два місяці, а потім вже вирішуватимемо. І термін його повноважень буде не 4 роки, а 2. І якщо він не впорається зі своїми функціями, то ми його знімемо. Я не знаю, вдасться йому втілити у життя все бажане чи ні. Можна сказати, що це такий кіт у мішку. Але сподіваюся, що у нього все вийде. Досвід у нього великий.

НАЖИВО🔥🔥🔥Перші коментарі представників клубів після обрання президента УПЛ☺

Опубліковано FootballHub 6 квітня 2018 р.

Напередодні виборів Грімм розіслав клубам свою програму.

Глибока криза – так швейцарець охарактеризував поточний стан українського футболу. Функціонер бачить вихід із ситуації у поступовому відході від концепції «безкоштовного футболу».

Також Грімм хоче зібрати єдиний пул, розширити лігу до 16 команд і осучаснити усі стадіони клубів УПЛ.

Загальний бюджет Прем’єр ліги з наступного сезону – приблизно 10 мільйонів гривень на рік.

А ще Грімм хоче виключити політику з українського футболу.

Ця теза викликає справедливе запитання: невже президент УПЛ готовий піти проти президента ФФУ?

Плани нового очільника Прем’єр ліги цікаві та оптимістичні. Але наскільки їх вдасться реалізувати? Очікування і реальність далеко не завжди збігаються…

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також