Класний матч у Чернігові. Десна дає Шахтарю бій

Центральний поєдинок 8 туру УПЛ пройшов у Чернігові.

У різному настрої підійшли Десна і Шахтар до свого протистояння.  Десна у 7 турі сенсаційно розібралася у Києві з Динамо, а Шахтар, хоч і не знає невдач в УПЛ, на тижні був розбитий у матчі Ліги Чемпіонів командою Гвардіоли.

View this post on Instagram

Стартовой склад Десни на матч з Шахтарем

A post shared by DesnaFC official (@desnafc) on Sep 22, 2019 at 3:07am PDT

Приємно, що обидві команди з перших хвилин почали грати у відкритий футбол. Звичайно, що більш небезпечним у такій грі виглядає чемпіон України. Гірники створили перший гострий момент вже на 6 хвилині. Мораєс запресингував Огірю – лише десятка сантиметрів не вистачило гравцю збірної України, щоби випередити Паста і пробити по воротах Десни.

Господарі намагалася швидко контратакувати, але моменти продовжували з’являтися біля воріт Паста. Тайсон завершував класну триходівку з Марлосом і Мораєсом ударом злівої в дальній кут воріт Десни – сейв голкіпера чернігівців.

Мораєс міг забивати вже у порожні ворота після прострілу Тете з флангу, але не зумів підібрати ноги і вдало пробити по м’ячу.

Чернігівці відповіли класним моментом Калитвинцева. Прохід ексгравця Динамо, зміщення з флангу в центр і удар в дальній кут – поряд зі стійкою воріт Пятова.

На таку нахабність господарів донецька команда відповіла голом від Марлоса. Український бразилець обігрався з Тайсоном (Мораєс в момент передачі капітана Шахтаря класно ривком прибрав Гітченка) і, вийшовши віч-на-віч з Пастом, перекинув голкіпера Десни – 0:1.

Команда Рябоконя не мала наміру програвати і пішла в атаку. Шанс мав Філіппов! Нападник господарів скористався помилкою Матвієнка, прибрав на замасі Кривцова і пробив – сейв Пятова!

По перерві свою феєрію марнотратства продовжив Мораєс. Болбат навісив на дальню стійку, Паст помилився на виході, а Мораєс не розрахував стрибок і не зумів переправити м’яч вже у порожні ворота Десни.

Загалом, чернігівці у другому таймі володіли ініціативою і намагалися постійно атакувати. Але до спражніх небезпечних моментів біля воріт Андрія Пятова справа не доходила. Шахтар же намагався надійно зіграти в обороні і впіймати господарів поля на контратаці. До успіху в цьому найближче був Соломон, удар якого на останній хвилині компенсованого часу потягнув Паст.

✅✅✅✅✅✅✅✅ ⠀ Восьмая подряд победа в Премьер-лиге! 10 очков преимущества! #ДеснаШахтер ⠀ The eighth consecutive victory in the Premier League! Going 10 points clear! #DesnaShakhtar ⠀ Восьма поспіль перемога в Прем’єр-лізі! 10 очок переваги! #ДеснаШахтар

A post shared by FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar) on Sep 22, 2019 at 5:56am PDT

Шахтар здобуває свою 8 перемогу у 8 матчах сезону УПЛ. Якби ж так в Лізі Чемпіонів…