Клопп знову б’є Гвардіолу

Ліверпуль розгромив практично чемпіона Англії із рахунком 3:0 в першому матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. Мерсисайдці ще в першому таймі зробили результат завдяки голам Салаха, Окслейда-Чемберлена і Мане. Манчестер Сіті нічого не зумів запропонувати у вигляді контраргументів. За весь матч містяни жодного разу не потурбували Каріуса.

Юрген Клопп не тільки наблизив свою команду до півфіналу, а й встановив цікаве досягнення. Німець став другим тренером, який двічі обіграв команду Гвардіоли з різницею в три і більше голів. До цього єдиним представником цього клубу був Луїс Енріке. Символізму додає і той факт, що гра проти Ліверпуля була 555 матчем у тренерський кар’єрі Пепа.

Вперше із різницею у три голи Клопп обіграв Гвардіолу ще коли тренував дортмундську Боруссію. В сезоні 2013/2014 його команда перемогла Баварію 3:0.