Кого Шевченко викликав у збірну? Циганик пояснює про молодь і Коноплянку

Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про молодих гравців, яких Андрій Шевченко викликав до лав збірної України

Пряма мова:

Шевченко викликав багато молодих футболістів, щоби вони десь набралися досвіду. Бондаренко, Судаков, Корнієнко – це ті футболісти, які поки що навряд чи зможуть створити конкуренцію основним гравцям збірної. Наприклад, на лівому фланзі на позиції Корнієнка грають Соболь, Миколенко, Михайличенко і Матвієнко за необхідністю. У центрі поля, на погляд, взагалі хороші футболісти: Малиновський, Сидорчук, Степаненко, Зінченко. І Марлос там може зіграти, і Буяльський, який видає просто фантастичний сезон. Думаю, що ротація буде серйозна. І деякі футболісти мають сприйняти це запрошення як аванс.

У Коноплянки була м’язова травма і під час відновлювального процесу стався невеличкий рецедив. Було питання, чи зможе він відновитися до початку зборів. Виявилося, що зможе. Тому тренер збірної сподівається, що вінгер буде готовий до контрольних поєдинків перед Євро. Шевченко розраховує на цього футболіста і розраховував. Він вважає, що досвід цього гравця може бути достатньо корисним. Коноплянка – важливий футболіст у колективі.

Читайте також: Луческу і Динамо. Що буде з румунським тренером киян далі?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також