Когось забули покликати у збірну? Петряк знову розриває: Гол плюс асист. ВІДЕО

Іван Петряк знову відзначився результативними діями у матчі чемпіонату Угорщини. Українець забив та віддав результативну передачу в матчі з Пушкаш Академією.

Фегервар пропустив вже на 24-й хвилині матчу. Команда Петряка не змогла зрівняти рахунок до перерви, але зробила це вже у другому таймі.

На 50-й хвилині Петряк прорвався правим флангом у штрафний майданчик суперників і прострілив на Бамгбоє. М’яч зачепив захисника Пушкаш Академії, але все ж опинився у ногах Бамгбоє. Півзахисник Фегервара розстріляв голкіпера з близької відстані.

Fehérvári egyenlítés

Remek Kovács-indítás és Petrjak-beadás kellett a fehérvári egyenlítéshez.Az NB I-es meccseket itt nézhetitek élőben: http://bit.ly/2VR8Jcs

Опубліковано M4Sport Субота, 7 березня 2020 р.

Сам Петряк забив вже за 9 хвилин. Іван хитро обікрав захисника (який не розібрався у досить простій ситуації) в одному з епізодів і поцілив у нижній лівий від голкіпера кут.

Óriási felcsúti hiba

„Égbekiáltó, amatőr hiba!”Kapitális felcsúti védelmi hiba után vezet a Fehérvár.Az NB I-es meccseket itt nézhetitek élőben: http://bit.ly/2VR8Jcs

До фінального свистка гравці Фегервара змогли забити ще двічі. У підсумку — 4:1 на користь Фегервара. Варто відзначити, що на 84-й хвилині поєдинку на полі з’явився ексгравець Десни Артем Фаворов, який тепер виступає за Пушкаш Академію.

Петряк нинішнього сезону зіграв 33 поєдинки, забив 6 м’ячів та віддав 8 результативних передач.

Нагадаємо, головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив список гравців, які готуватимуться до товариських матчів зі збірними Франції та Польщі. У цьому списку Івана Петряка немає.