СКАНДАЛ у Болгарії. Команду Севідова понизили у класі за договірняки

Те, про що українські органи футбольного правосуддя вже майже три роки думають, болгарські негайно вирішують.

Помітний слід залишає Олександр Севідов у Болгарії, де українець тренував клуб Верея зі Старої Загори. Представника місцевої еліти, Першої Болгарської Ліги, викинули з ТОП-дивізіону за матчі з фіксованим результатом.

Дисциплінарний Комітет Болгарської Федерації Футболу з ініціативи УЄФА провів розслідування. Болгарам знадобилося попередження від Європейської Асоціації для того, щоб прийняти вольове рішення. За результатами розслідування було повідомлено, що клуб Верея понижено у класі і переведено до нижчої, Другої Ліги. Цього без сумніву видатного сезону в основній частині чемпіонату Верея засіла глибоко на дні – жодної перемоги, 6 нічиїх і 20 поразок з різницею м’ячів 12:60. Севідов очолив команду у січні цього року і за 4 місяці здобув одне очко.

У групі плей-оф за 11-14 місця вони вже не грають – суперникам автоматично присуджується перемога 3:0. На клубному сайті останньою новиною є повідомлення про прес-конференцію, що її скликали на 9-те травня. Але ні підсумків конференції, ані повідомлень про майбутню долю клубу з цього джерела отримати наразі неможливо.

Ви ж, мабуть, пам’ятаєте, у справі якого матчу фігурує Севідов в Україні? Ми нагадаємо. Листопад 2016, Іллічівець (нинішній Маріуполь) – Гірник-Спорт (3:1). Рішення у цій справі досі не винесене. Українським органам футбольного правосуддя бракує фактів, доказів і мільйона інших нюансів. І ми продовжуємо довго й нудно чекати розв’язок у резонансних справах, як бачите, не тільки в політиці, а й у футболі.

Поки що покарані лише гравці і функціонери ПФК Суми, з якими ім’я Севідова теж міцно пов’язане.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також