Конкурент Зінченка провалюється, але Ман Сіті перемагає Челсі

Центральний матч 13-го туру АПЛ проходив у Манчестері. Ман Сіті українця Олександра Зінченка приймав лондонський Челсі.

У цьому матчі не брав участь Зінченко, оскільки він ще не відновився від травми. На його позицію вийшов Менді.

Команди розпочали матч без розкачки. Вже на перших хвилинах могли відзначитися Де Брюйне і Вілліан, але м’яч після їхніх ідентичних ударів з правого флангу пройшов у сантиметрах від дальньої стійки.

Челсі грав більше другим номером, але вміло використовував свою серйозну зброю — насичений центр поля. Канте встигав допомагати Жоржиньйо в обороні та ще й активно включатися в атаку. І це дало результат на 21-й хвилині матчу. Ковачич віддав розрізну передачу у штрафний майданчик, Абрахам витягнув на себе центральних захисників, Канте поборовся із кремезним Менді і зміг переправити м’яч у ворота Едерсона. Дуже невдала гра від конкурента Зінченка і — 0:1.

Манчестер Сіті включив швидкості і вже за 8 хвилин зрівняв рахунок. Де Брюйне пробивав з лінії штрафного майданчика, м’яч зачепив захисника, а Кепа не зміг зреагувати на рикошет — 1:1.

Ман Сіті не зменшив обертів і продовжив атакувати. На 37-й хвилині класний прохід вдався Марезу. Вінгер Містян на своєму правому фланзі проскочив між Ковачичем та Емерсоном і влучно пробив у дальній кут воріт Кепи — 2:1.

Ще у першому таймі фантастичний момент мав Агуеро. Кепа невдало віддав передачу на партнерів по команді та вивів сам на сам із собою нападника Містян. Агуеро не скористався подарунком, влучивши у поперечку.

У другому таймі більше володіли ініціативою господарі поля. Містяни все частіше притискали Челсі до їхніх воріт. Лондонці більше розраховували на контратаки, використовуючи швидкість Пулішича та Вілліана. Не було хорошого руху в атаці від Абрахама, через що в захисників Сіті поменшало роботи.

Могли забивати і Де Брюйне, і Фоден, і Агуеро, але свої можливості не використали.

Команди продемонстрували чудовий футбол. Перемога за підопічними Гвардіоли, які краще розпорядилися своїми моментами. Містяни зберегли за собою 3-тю сходинку в турнірній таблиці АПЛ, а Челсі залишився на 4-й.