Контракти підписані. Іноземні фахівці працюватимуть в збірній України під керівництвом Реброва

У тренерському штабі Сергія Ребров будуть працювати іноземні спеціалісти.

Про це повідомив Ігор Циганик у ефірі програми Циганик LIVE. Журналіст наголосив, що іспанські фахівці, які колись працювали з Ребровим у різних клубах, вже підписали контракти і увійдуть до тренерського штабу.  

Я ще в лютому казав не вигадуйте, нічого не чекайте, буде Ребров на чолі збірної України. Єдине питання, коли він буде. Я би дуже хотів, щоби він встиг до червневих матчів. Йому доведеться це якось вирішувати, бо контракт у нього завершується в кінці червня… Наскільки я розумію, Ребров у одній із розмов дав зрозуміти керівництву, що він поки хоче змінити місце роботи, ще до того, як йому запропонували новий контракт. Мови про те, щоби працювати і в клубі, і в збірній такого не буде. 

З приводу помічників. Рауля Ріанчо не буде. Він зашкварився дуже сильно і як тренер, бо в усіх штабах, яких він працював, то намагався показати, що він є перший. Також він зашкварився політично, дуже сильно підлизував московському Спартаку, він дуже хотів повернутися в росію. Тому в збірній України Рауля Ріанчо не буде. Буде Вісенте Гомес, будуть інші іспанські помічники, які працювали з Ребровим у Динамо та інших клубах. Буде аналітик українець, буде тренер воротарів українець. Хто ними буде, поки давайте не озвучувати, бо ще є певні моменти. Проте наскільки я розумію, іспанські помічники уже підписали контракти.

Рауль РіанчоФото: УАФ

Читайте також: Потрібен Гвардіолі. Ман Сіті запропонував контракт зірці, яку хочуть Барселона і Арсенал

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також