Король на троні. Роналду б’є рекорди, а Португалія на фініші громить Угорщину

Фантастична розв’язка непростого матчу

Ще до початку Євро-2020 всі називали квартет групи F “групою смерті”. Угорщина – єдина команда, яку не відносять до ТОП-збірних Європи. Тому вся увага сконцентрувалася на боротьбі за розподіл місць між Німеччиною, Португалією та Францією.

Першим суперником Роналду і Ко на турнірі стали угорці

Грізна атака чемпіонів Європи 2016 року у першому таймі не змогли пробити оборону збірної Угорщини. Найактивнішим в атаці зіркових гостей був Діого Жота, який змарнував два супершанси за перші 45 хвилин. На стартових хвилинах матчу атакувальний гравець Ліверпуля з лінії штрафного майданчика пробив у кут, де стояв голкіпер господарів Петер Гулачі.

Гулачі врятував свою команду і на 40 хвилині, коли все той же Жота з лінії воротарського майданчика з розвороту завдав удару по воротах угорців – сейв ногою від голкіпера Лейпцига!

Безсилим був голкіпер збірної Угорщини на 43 хвилині, коли Роналду злету переправляв м’яч після прострілу з флангу – дивовижно, але зірковий бомбардир пробив вище воріт суперника.

Угорці за першу половину лише раз потурбували Патрісіу. Удар Салая головою не став несподіванкою для воротаря португальців.

Другий тайм розпочався з того, чим запам’яталася перша половина – з порятунку від Гулачі

Угорський голкіпер потягнув непростий удар під стійку воріт від Пепе.

Господарі надихнулися грою свого воротаря (Гулачі ще небезпечний удар Фернандеша відбив) і самі почали атакувати. На 81 хвилині Сабольч Шон забив м’яч у сітку воріт Патрісіу, але порадіти 20-річний нападник не встиг, адже арбітр заслужено зафіксував офсайд.

Такий футбольний ляпас розбудив збірну Португалії

У заключні хвилини гості все ж змогли дотиснути непоступливого суперника. На 84 хвилині Геррейру з меж штрафного майданчика господарів пробив по воротах Гулачі, м’яч після рикошету від Орбана залетів точно у кут воріт угорців – 0:1!

Минуло дві хвилини і знову негативно відзначився Орбан. Гравець збірної Угорщини зачепив у власному штрафному майданчику Рафу Сілву і турецький арбітр Джюнейт Чакир призначив одинадцятиметровий удар. Кріштіану Роналду без проблем пенальті реалізував – 0:2.

Photo by Bernadett Szabo – Pool/Getty Images

У компенсований до другого тайму час нападник Ювентуса добив угорців ще одним голом. Роналду обігрався з Сілвою, пройшов Гулачі і лівою відправив м’яч у сітку порожніх воріт суперника – 0:3!

Роналду забив свій 10-тий та 11-ий мячі на Чемпіонатах Європи – рекорд в історії змагань. Португалія була за крок від провалу, але вирвала необхідну перемогу на старті Євро-2020 за вісім фінальних хвилин!