Королі Іспанії! Реал впевнено перемагає Барселону в Ель Класико

У 7-му турі Примери Барселона вдома приймала Реал Мадрид

Обидві команди у різному настрої підійшли до цього матчу. Адже після поразки від Шахтаря в Лізі Чемпіонів у Іспанії заговорили про можливу відставку Зінедіна Зідана. Натомість, Барселона свій єврокубковий поєдинок дуже впевнено виграла у Ференцвароша з рахунком 5:1.

Швидкі голи

Ель Класико розпочалося дуже активно, і перший м’яч забили вже на 5-й хвилині. Бензема розрізною передачею між Піке та Ленгле вивів віч-на-віч Феде Вальверде, який другим дотиком пробив потужно у дальній кут воріт – 0:1.

Вже за чотири хвилини Барселона відігралася. Мессі виконав чудову передачу за спину захисникам на Альбу, лівий латераль каталонців пройшов далі по лівому флангу і прострілив на лінію воротарської зони на Фаті, який в дотик переправив м’яч в сітку воріт – 1:1.

В середині тайму чудову нагоду мав Мессі. Аргентинець в штрафному майданчику на замасі прибрав Рамоса і правою ногою пробив у ближній кут, але удар виявився заслабким – Куртуа з легкістю зумів відбити.

Буквально одразу мадридці відповіли гольовим моментом. Вінісіус виконав чудове закидання на Крооса, німець підійшов до штрафного майданчика Барселони і прострілив на 11 метрів на Бензема, який в дотик пробив по воротах. Проте Нето в падінні парирував м’яч після удару француза.

Другий тайм

На початку другої половини зустрічі міг забивати Коутіньйо. Бразилець пробивав головою з декількох метрів після подачі від Фаті, але не влучив – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На 62-й хвилині головний арбітр матчу призначив пенальті після перегляду ВАРу. Було помітно, що Ленгле тягнув за футболку Рамоса. Одинадцятиметровий удар реалізував сам капітан Реала, пробивши точнісінько у лівий від себе кут воріт – 1:2.

Рамос міг робити дубль наприкінці зустрічі. Захисник Реала після подачі від Лукаса Васкеса з правого флангу залишився сам на дальній стійці і в дотик сильно пробив по воротах. Нето ногою відбив цей удар.

Та все ж Вершкові забили втретє. Модрич віддав передачу на вихід Вінісіусу, голкіпер Барселони цей момент прочитав і вийшов з воріт, щоби вибити м’яч з-під ніг гравця Реала. Проте, на жаль для воротаря Блаугранас, м’яч відлетів до Родріго, який негайно скинув на Модрича. Хорват накрутив двох захисників Барселони і пробив вже, фактично, у порожні ворота – 1:3.

Куман програє своє перше Ель Класико на чолі Барселони. Після цього поєдинку каталонці мають 7 пунктів та одну гру в запасі. Реал же набирає 13 очок та виходить на перше місце в чемпіонаті Іспанії.

Читайте також: Малиновський не допоміг. Аталанта неочікувано програє у Серії А. ВІДЕО та Українське дербі в АПЛ. Вест Гем із Ярмоленком ставить підніжку Манчестер Сіті з Зінченком