Королівський Бензема. Реал шокує Челсі, а Баварія за крок від вильоту з Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Неймовірний матч лідера мадридців.

Карім Бензема трьома голами у Лондоні засмутив Челсі. Французький нападник, який відзначився хет-триком у зустрічі з ПСЖ на попередній стадії змагань, знову продемонстрував свій високий клас. Форвард упродовж трьох хвилин двічі забив голкіперу господарів Едуару Менді. Спочатку Бензема скористався навісом Вінісіуса – 0:1:

А потім влучним ударом головою замкнув передачу від Модрича – 0:2.

Кай Гаверц одного разу у першому таймі трюк Бензема повторив. Німець скористався подачею Жоржиньйо і переграв Куртуа – 1:2.

Проте всі сподівання лондонців на успішний результат зруйнував на старті другого тайму все той же Бензема. Француз використав помилку Менді, який віддав невдалу передачу на свого захисника, і відправив м'яч у сітку порожніх воріт Челсі – 1:3.

Підопічні Тухеля могли відіграти ще бодай один м'яч. Але Куртуа врятував Реал після удару Аспілікуети, а Лукаку змарнував супершанс, пробивши повз ворота з близької відстані.

У паралельному матчі Вільярреал обеззброїв грізну Баварію

Іспанці вдома забили єдиний м'яч (другий гол господарів арбітри скасували), який і вирішив долю поєдинку. На 8 хвилині Данжума підправив м'яч у сітку воріт Ноєра після удару Парехо – 1:0: