Мирова Гудими і Карпат. Козловський: Ніяких грошей у цій угоді немає

Справу Гудими вирішено. Президент футбольного клубу Рух Григорій Козловський став футбольним миротворцем та зумів домовитись із Володимиром Гудимою. Екс-карпатівець підписав угоду та підтвердив, що не має більше жодних претензій до клубу.

Як Гудима мирову з Карпатами підписав

Жахіття FC Karpaty Lviv позаду🔚Штрафи мають бути скасовані👌Дивіться, як Козловський з Гудимою домовився👇Зітхнули з полегшенням?

Опубліковано FootballHub 6 березень 2018 р.

Ви стаєте свідками даної угоди, яку залюбки підписує Володимир з Карпатами. Я думаю ми пожмемо руки один одному і подякуєм за ті тяжкі перемовини, які сьогодні відбулись. А зараз ми готові до запитань, які у вас є, ми залюбки на них відповімо. 

Почнемо з того, що я ніяких боргів не віддавав. Ми з Володею провели 3-годинні перемовини і ця ситуація, яка на сьогоднішній день склалась з Карпатами, побачивши в неділю програму ПРОФУТБОЛ, Великий Футбол, побачивши як ця ситуація накипіла і сягнула верхньої точки. Рішучим кроком, який спонукав мене на ці дії, що я повинен втрутитись в цей процес і спробувати своїми силами, комунікативними талантами вплинути на цю ситуацію – це ситуація, коли люди самі вирішили цю проблему. Це компроміс щодо того, що Володя не хоче, аби його вважали кіллером Карпат. Не хоче людина, щоб люди так навіть думали про це. 

Володимир Гудима підтвердив те, що не має жодних претензій до Карпат.

Так, я із самого дитинства займаюсь у футбольній школі Карпат. Люблю цей клуб, тому не хочу, щоб ніякі санкції були застосовані до футбольного клубу Карпати. Хочу,щоб вони розвивались і в майбутньому грали у Лізі Чемпіонів.

Президент Руху розповів, що угоду не несе за собоюжодних фінансових зобов’язань.

Грошей ніяких у цій угоді немає. Ніяких фінансових зобов’язань, чи передачі грошей не відбувалось. Навіть, якщо запитаєте мене ще 5 разів я вам 6 разів відповім: не було ніяких розрахунків грошових. Володя вчинив як справжній чоловік. Володя вчинив як справжній карпатівець, як справжній львів’янин. От коли зрозумів, що ситуація може зайти в кут, він вчинив як львів’янин.

Я хочу, щоб у нашому місті була команда, яку будуть любити всі, не словами, а грошами, хто скільки може. Я вірю в народну команду. І повірте – я є перший противник того, що якщо так колись станеться, що буде якийсь інший президент, такі процеси іноді трапляються – ми не маємо породжувати якогось ідола, це має бути командне правління командою. Це має і місто і область і бізнесмени підключитись, якщо вони люблять, скільки зберем – такого рівня і отримаєм команду. Але це буде наша команда – що зберем, то і створим. І своє любити, яким воно не було – легше. Ми заставимо, навчимо і допоможимо любити цю команду. 

Якщо Карпати читають медіа, то, мабуть, так. Це була моя ініціатива. Я не ставив нікого в курс діла. Були троє людей, в яких я питав поради. Це був Ігор Дедишин, Віктор Вацко і Ігор Циганик. Я питав у них поради. Вони чесно, зі сльозами на очах і позитивно сприйняли цю інформацію. Теж до кінця не вірили в цю інформацію. Ми десь вчора до третьої години сиділи на телефоні і обговорювали цю ситуацію. Ми з Володею закінчили говорити десь в першій ночі. Чесно кажучи, в нього теж було певне здивування, але я відчув нотку позитиву, що ця людина готова до діалогу. І я точно переконаний у тому, що це заслуга фанатів. Це найрішучіша сила в цьому чемпіонаті. Це той буйок, який не дасть потонути цій команді.

Екс-гравець Карпат підкреслив, що залишився задоволеним підписаною угодою.

Звісно, що я задоволений. Надіюсь, що ніяких санкцій не будуть знімати з футбольного клубу Карпати. Чому я маю бути не задоволений? Я люблю цей клуб.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також