Краса по-українськи. Топовий гол із Першої Ліги. ВІДЕО

Це не Ліга Чемпіонів, це Перша українська Ліга

Видовищний момент подарували гравці Прикарпаття у домашньому матчі з харківським Металістом 1925.

На старті зустрічі гості намагалися вийти зі своєї половини поля в позиційну атаку. Однак Оринчак запресингував Кравченка біля правої бровки, захисник Металіста 1925 втратив м’яч у боротьбі, той відскочив до Борисевича і хавбек вертикальним пасом на хід вивів сам на сам Цюцюру. Нападник випередив двох центральних оборонців і у торкання елегантно перекинув голкіпера Сидоренка лівою.

До перерви Цюцюра забив ще раз, головою зрівнявши рахунок у матчі 2:2. Але господарі у другому таймі не зуміли втримати бодай нічию, пропустивши від Ямполя на 59-тій. Тож, гостьовий матч 11 туру Першої Ліги Металіст 1925 виграв 3:2 і вийшов на проміжне перше місце в турнірній таблиці.

Дивіться також не менш красивий Перший гол Зозулі у сезоні і майже ліверпульський камбек Альбасете