Крістіано Лукареллі: Можливо колись тренуватиму Шахтар

Ексклюзив від Романа Бебеха. Все, що не увійшло в Профутбол. Колишній форвард Шахтаря, а тепер – головний тренер Катаньї Крістіано Лукареллі надзвичайно щиро розповідає про свій період в Україні і життя після нього

Шахтар шукав відомого гравця з досвідом для того, щоб прогресувати. Покращити імідж клубу в Європі. Я якраз грав в національній збірній Італії. Забивав по 20-25 голів у Серії А. В Європі багато про це говорили. З національної збірної Італії – і в Шахтар…

Декілька разів я запрошував до себе додому хлопців на пасту. І готував. А на базі були дієтичне харчування: прекрасна дієта для спортсменів. Рис, курка, овочі…

Зі спортивних моментів здивувала манера: набагато спокійніше, якщо порівнювати з італійським футболом. В Італії, якщо ти не виграєш, багато буде полеміки – це все багато обговорюється. В Україні також є пристрасть до футболу. Але в житті набагато спокійніше. Для Італії головне – футбол. Це наша головна проблема.

Я вважаю, Шахтар –  така команда, яка росте. Це бажане місце для роботи для багатьох футбольних персон.  Можливо колись я буду тренувати там.

Мені подобається стиль Шахтаря. І в Європі зараз в актуальний, захисний футбол багато хто грає. А в такий атакувальний футбол, як у Шахтаря, грати непросто.

На мій погляд Луческу – великий тренер. Він може навчити та підняти рівень техніки навчити футболу гравців. Для мене Луческу дуже спокійна людина, яка передавала спокій команді.

Хто найбільше вплинув на мене, як тренера? Вальтер Мадзаррі. Ми працювали в Торіно. Тому мені подобається стиль гри його комнади, ідеї, тактики. Мені подобається харизма. Тренер має бути харизматичним. Я об’єднав ці речі. 

Тренер має бути сильною особистістю, щоб тримати 25 гравців навколо себе. Я люблю тактику 4-3-3. Мені подобається Манчестер Сіті. Це така команда яка найближча до моїх ідей.

 

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також