Крок до чемпіонства. Манчестер Сіті Зінченка не мав проблем із Фулгемом

Манчестер Сіті продовжує боротьбу із Ліверпулем за чемпіонство. Команда Хосепа Гвардіоли на виїзді впевнено розібралась із Фулгемом. Олександр Зінченко, який провів хороші матчі проти Португалії та Люксембурга у складі збірної України знову опинився серед стартових одинадцяти.

Манчестер Сіті вирішив одразу показати, хто головний у цьому матчі. В божевільному темпі підопічні Гвардіоли розпочали поєдинок. 11 ударів у бік воріт Фулгема за стартові 15 хвилин. Господарі не встигали навіть підняти голови. Агуеро, Сілва і Гюндоган могли забивати у ворота суперників. Втім, гол Сіті свій забив. Містяни запресингували суперника та відібрали м’яч перед штрафним майданчиком Фулгема. Агуеро віддав на Бернарду Сілву і той класним обвідним ударом поклав м’яч у нижній кут.

Ближче до середини тайму гості зменшили тиск і Фулгем навіть спробував покомбінувати на половині поля суперника. Однак, це більше виглядало, як небажання Ман Сіті витрачати багато сил, аніж реальна сила лондонців. Гості час від часу вмикали тиск і Фулгем одразу мав проблеми. Під час одного з таких моментів Ман Сіті забив другий м’яч. Раян віддав необережний пас назад. М’яч підхопив Бернарду і повернув боржок Куну. Агуеро елегантно перекинув Серхіо Ріко – 2:0. Все, що зміг створити Фулгем у першому таймі – неточний удар з кута штрафного майданчика від Раяна.

Другу половину матчу Манчестер почав значно спокійніше. Олександр Зінченко часто розташовувався високо і комбінував з гравцями атаки. Трохи більше, ніж за півгодини до кінця матчу поле залишив Агуеро, і довго про щось розмовляв із Гвардіолою в технічній зоні. Можливо, аргентинець сам попросив заміну. Першим, хто загрожував воротам Фулгема у другому таймі став Стерлінг. Рахім змістився із флангу і сильно пробив низом. Серхіо Ріко не без проблем м’яч відбив.

Манчестер і надалі намагався передачами із глибини поля розрізати оборону Фулгема. Господарі справлялись із такими прийомами від гравців Сіті. Фулгем знову епізодично намагався пресингувати та переходити на чужу половину поля. Додав своїм виходом руху в атаці Шюррле.  Кайл Вокер покарав німецького суперника за нахабність. Захисник Містян м’ячем із близької відстані нокаутував вінгера Фулгема.

Але господарям вдавалось на полі створити рівно стільки, скільки дозволяли гравці Ман Сіті. Манчестер набагато більше почав контролювати м’яч, та робив це практично без просування до воріт суперника. Можна згадати дальні і дуже неточні удари Стерлінга із Гюндоганом. Останній потенційно гольовий момент був у Фулгема. Подача зі штрафного неподалік воріт Манчестер Сіті ударом не завершилась, але м’яч перед тим, як опинитись в руках Едерсона зачепив кількох гравців і змінив траекторію.

Манчестер Сіті у своєму класичному стилі переміг 2:0 Фулгем, який так і не завдав жодного удару в площину воріт Едерсона. Ці три очки дозволяють команді Олександра Зінченка повернути собі першу сходинку у чемпіонаті.

Читай про фінансові махінації навколо Манчестер Сіті.

А також – про перспективи в клубі Олександра Зінченка.