Крик душі! Журналіст емоційно відреагував на повернення майстра договірняків в УПЛ. ВІДЕО

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про призначення Олександра Севідова “консультантом” у Минаї. Пряма мова:

Для мене це болюча тема. Я багато років в українському футболі і завжди дивуюся лицемірству президентів українських клубів. Коли погано чи їх хтось ображає, то вони постійно вимагають правди, чесноті, біжать до журналістів, вони намагаються просити допомогу і розповідати, які вони чесні та порядні і будуть завжди за український футбол. Коли ситуація трішки міняється, то вони самі роблять кроки, які сприяють тому, що ти розумієш, що в українському футболі наступає утопія.

Людина, яка підозрюється (і вже була визнана відповідним органом винною – прим. ред.) в організації договірних матчів (наразі триває апеляція по рішенню стосовно дискваліфікації Севідова на 5 років через його діяльність – прим.ред.). Людина, яка має репутацію, людина, про яку знає вся країна, і про те, що робилося в Сумах. Не будемо навіть чіпати матч Іллічівець – Гірник-Спорт. А те, що робилося в Сумах. І зараз він повертається у футбол… Це нонсенс!

Який ви хочете побудувати футбол? У вас є повага до глядачів? До людей, які працюють у футболі, до футболістів? Як футболісти будуть тренуватися під його керівництвом? Я знаю, що він вже проводив тренування, бо те, що поставили Цимбала – це номінальна фігура. Кого хочемо обманути? Людина знущалася з українського футболу! І зараз його знову хочемо легалізувати. Про який чесний футбол ви говорите?

У нас щось дивне коїться. Люди, які звинувачувалися у договірняках, стали символами боротьби за чесність в українському футболі. Це нонсенс!

Для мене Минай помирає після такого призначення. Я просто не розумію, що це за клуб, не розумію футболістів, які будуть виходити і тренуватися під керівництвом Севідова. Вони поважають себе? Як зараз дивитися на гру закарпатців, якщо будь-яка помилка гравця стане для нього клеймом “контора”?!

Читайте також: Підтримка, гідна поваги! Відомий бразильський легіонер красиво підбадьорив Миколенка

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також