Кримська трагедія. Колаборант плаче і просить росіян взяти український клуб до себе

Зрадник України колишній тренер, а нині генеральний директор Севастополя Валерій Чалий в інтерв'ю російським ЗМП поскаржився на ігнорування країною-окупантів бажань кримських зрадників:

Як закінчився футбольний форум у Євпаторії місяць тому, де був, зокрема, виконуючий обов'язки президента ФНЛ Наїль Ізмайлов, ніхто більше з нами не виходив на зв'язок. Нам обіцяли, що приїде комісія. Ми повністю готові до проходження аналізу, ліцензування у ФНЛ.

Кримська трагедія. Колаборант плаче і просить росіян взяти український клуб до себеPhoto by Getty Images

На чому тоді зупинилися? Вони мають надіслати до Криму комісію, яка влаштує перевірку команд із ліцензування. На сьогоднішній день нічого цього немає. Як і немає жодної інформації. Пройшов місяць. Ми чекаємо на цю комісію. Зараз аматорські клуби якоїсь медіаліги грають у Кубку росії. Чому ми не граємо? Кажуть, у командах виступають якісь блогери. Які? Там грають футболіст Олексій Гасілін та молоді гравці, які були у молодіжних командах.

Після окупації росіянами Криму в 2014 році Валерій Чалий з радістю підтримав злочинні дії росії і взяв її громадянство. Тренер опрацював у Казані в Рубіні, а потім повернувся на півострів, де став посіпакою місцевої "влади". Цей персонаж підтримує політику путіна і відверто бреше про Україну.

Читайте також: Та що для них 55 млн євро? Найбагатший клуб світу готовий купити гравця збірної України

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також