Критика головного тренера спрацювала. Мар’ян Швед розповів, що змусило його змінити спосіб мислення

23-річний футболіст зробив правильні висновки

На початку грудня головний тренер Мехелена Вутер Вранкен розкритував Мар’яна Шведа за його ставлення до гри та клубу. Наставник бельгійського клубу звинувачував українця у поганій самовіддачі та запізненнях на тренування.

І публічна критика спрацювала! Після цих слів Швед почав більше працювати на тренуваннях і це дало результат на футбольному полі. Сам українець в інтерв’ю Belgiumsoccer.be, розповів, як порція публічної критики від головного тренера змусила його змінити своє ставлення до процесу:

Я був присутній на тренуваннях, але особливо не напружувався. Коли я прочитав інтерв’ю Вутера Вранкена, в якому було сказано кілька різких слів про мене, я змінив свій спосіб мислення. Це мотивувало мене, і тому я знову завоював довіру тренера.

Чим більше у мене було хвилин на поле, тим більше я заслуговував повагу товаришів по команді. Я не розбираюся в мовах. Тому хороша гра важлива для інтеграції в колектив

Скрін Belgiumsoccer.be

Після критики Швед по-новому заграв у Мехелені. Ексгравець Карпат забив за бельгійський клуб 4 м’ячі, зокрема на його рахунку переможний дубль у матчі з Васланд-Бевереном, та віддав 2 результативні передачі.

Читайте також: Знову перенесення! Один з матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вдруге зіграють на нейтральному полі та Мене надихала гра Динамо© Тренер ТОП-клубу відзначив вплив українського клубу на його кар’єру

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також