Коноплянка забиває за Краковію, але його клуб сенсаційно вилітає з Кубка Польщі. ВІДЕО

Краковія Євгена Коноплянки у Кубку Польщі зустрічалася з Ресовією. Клуб першого польського дивізіону несподівано затято протистояв команді ексгравця Дніпра, Шахтаря та збірної України.

Саме перший тайм завдяки голу Євгена Коноплянки залишився зрештою за гостями - 3:2. Вже у доданий арбітром час українець реалізував пенальті, пробивши точно під стійку. Це третій гол українського вінгера нинішнього сезону за Краковію.

Утім, гол Коноплянки не став переможним. На старті другого тайму команда Екстракляси втретє пропустила, а на 76-тій хвилині українця поміняли. Господарі ж дотисли класнішого опонента під кінець гри - фантастичні 4:3. Ресовія виходить до 1/8 фіналу. Як напередодні це зробив Ракув, за який забив Владислав Кочергін.