Кубок Мілевському! Українці в Динамо Брест розривають суперників. ВІДЕО

Артем Мілевський та Олександр Нойок видали черговий результативний матч. Цього разу Мілевському вдалося відзначитись асистом у Кубку Білорусі. Динамо Брест приймало ФК Мінськ, і результат цього матчу зробили саме українці. Першими забили гості і навіть пішли на перерву із перевагою у рахунку. Однак у другому таймі Артем Мілевський і компанія змогли перевернути гру.

Олександр Нойок зрівняв рахунок на 60-й хвилині (див. 3:08). Українець забив після розіграшу штрафного і потужного дального удару. А вже менше ніж за 15 хвилин ефектний асист вдався Артему Мілевському (див. 3:41). Ексгравець київського Динамо допоміг забити Нехайчику. А крапку у матчі поставив Юзепчук.

Брестське Динамо завдяки результативним діям Мілевського на Нойока перемогло ФК Мінськ 3:1 та зіграє у чвертьфіналі Кубка Білорусі вже навесні наступного року.