Кубок Угорщини. Ференцварош Реброва стартує з впевненої перемоги, а Зубков забиває дебютний м’яч. ВІДЕО

Після важкої перемоги в 3-му кваліфікаційному раунді над Динамо Загреб на Ференцварош чекав виїзний поєдинок 1/64 фіналу Кубка Угорщини проти Рацкеве, який виступає в Другій Лізі Угорщини.

Підопічні Сергія Реброва були беззаперечними фаворитами поєдинку, хоч і більшість основних футболістів залишилися на лавці для запасних. Цілком очікувано першими відкрили рахунок в матчі гості. Гравців Ференцвароша скористалися помилкою суперника в центрі поля і розігнали швидку контратаку. Катона віддав на Варгу, той далі викотив на порожні ворота Батуріні. Нападник свій момент не змарнував – 0:1.

A 17. percig tartotta magát a megye II-es Ráckeve a Ferencváros ellen, Roko Baturina szerzett vezetést a vendégeknek. A…

Опубліковано M4Sport Субота, 19 вересня 2020 р.

За декілька хвилин міг забивати Зубков. Після подачі зі штрафного українець пробивав головою з декількох метрів. Але м’яч після його удару влучив у стійку.

На 30-й хвилині Ференцварош подвоїв перевагу. Батуріна виборов м’яч у штрафному майданчику і відкотив на 11 метрів Катоні, який в дотик пробив у кут воріт – 0:2.

A Ferencvárosban most debütáló, 18 éves Katona Bálint duplázta meg a zöld-fehérek előnyét a Ráckeve ellen.Élőben az MK-meccs: https://bit.ly/3ktlCm0

Ще одну можливість відзначитися мав Зубков на початку другого тайму. Після розіграшу кутового Шкварка прострілював на дальню стійку, де був український півзахисник. Проте він не зміг дотягнутися до м’яча.

Вже за декілька хвилин Хейстер прорвався по лівому флангу і виконав подачу точно на голову Батуріні, який з метра розстріляв ворота господарів – 0:3.

Але Зубков таки забив

Варга розіграв штрафний удар з українцем, який з лінії воротарської зони покотив м’яч у кут воріт  – 0:4. Цей гол став дебютним для українського півзахисника, який пропустив початок сезону через травму.

4 perc, 2 beadás, 2 Fradi-gól – már néggyel vezet a Pest megyei II-es Ráckeve otthonában a magyar bajnok a MOL Magyar Kupában, Baturina duplázása után Zubkov is betalált.

Потім Варга і Шкварка довели рахунок просто до непристойного. Спочатку угорський нападник впевнено реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером – 0:5. А потім словацький півзахисник замкнув на дальній стійці простріл з правого флангу від Батуріни – 0:6.

Varga Roland és Michal Skvarka szerezte a Ferencváros ötödik, valamint hatodik gólját a Ráckeve ellen.

Господарі поля зуміли забити м’яч престижу. Маркович в штрафному майданчику на замасі прибав двох захисників і пробив у дальній кут – 1:6. Радість вболівальників, які в цей день прийшли підтримати свою команду, просто не мала меж.

Örömünnep Ráckevén: a Pest megyei II-es együttes hat kapott gól után Markovic révén a hajrában szépített a Ferencváros ellen, a hazai játékosok és a közönség reakciójában minden benne van.

Цілком очікувано команда Сергія Реброва впевнено проходить до наступного раунду Кубка Угорщини.

Читайте також: Реал підклав Тоттенгему свиню. Мадридці віддали Шпорам травмовану зірку та Ліверпуль продовжує підсилюватися! Клопп отримає нового вінгера за чималі гроші