Кубок України. Неймовірна помилка голкіпера СК Дніпро-1, порятунок на останній хвилині і звитяга в екстра-таймах. ВІДЕО

За негоди Гірник–Спорт ледь не створив сенсацію

У Горішніх Плавнях місцевий Гірник-Спорт в рамках 1/16 Кубка України приймав СК Дніпро-1. Під акомпанемент зливи команди влаштували спражній трилер.

Після першого тайму гості з УПЛ вигравали 3:2, але на початку другої половини катастрофічна помилка голкіпера дніпрян Юрчука дозволила господарям зрівняти рахунок:

Господарі могли відправити СК Дніпро-1 додому ні з чим. На останній хвилині компенсованого до другого тайму часу Гірник-Спорт заробив одинадцятиметровий. Врятував команду Йовічевича Богдан Сарнавський, який з’явився на полі по ходу другого тайму. Голкіпер потягнув пенальті, чим перевів матч в екстра-тайми:

Додаткові 30 хвилин гри принесли щастя гостям з Дніпра. Довбик двічі забив і встановив остаточний рахунок – 5:3 на користь Дніпра-1.

Гірник-Спорт: Жмурко, Суханов, Векляк, Карась, Шопін (Мурза, 61), Стрижак (Чепелюк, 46, Твердохліб, 77), Петрусенко, Гоменко (Козиренко, 27), Збунь, Герасимець (Герт, 61), Чередниченко

Дніпро-1: Юрчук (Сарнавський, 58), Тейлор, Адамюк, Сваток (Дуглас, 95), Дубінчак (Цуріков, 58), Ді Франко (Кравченко, 58), Батагов, Когут (Вакулко, 110), Булеца, Назаренко, Довбик

Голи: Довбик (16), Батагов (23), Карась (25), Булеца (38), Суханов (43, пен.), Герасимець (51), Довбий (98), Довбик (108).