Курйоз гравців Ліверпуля не допоміг. Мерсисайдці долають Борнмут Забарного. ВІДЕО

Ліверпуль у другому турі АПЛ приймав Борнмут Забарного.

Все доволі швидко розпочалось для команди українця. Вже на 3 хвилині зустрічі Ліверпуль привіз собі гол. Семеніо зорієнтувався найшвидше після невдалих дій захисної ланки Ліверпуля. 0:1 на користь Борнмута.

Вже на 27 хвилині підопічні Юргена Клоппа зуміли відновити рівновагу у рахунку. Діогу Жота прострілив, Луїс Діас ефектним ударом робить рахунок 1:1.

Ліверпуль зумів вийти вперед ще у першому таймі. Мо Салах забив. Не зумів реалізувати пенальті, але опинився першим на добиванні. Єгиптянин виводить господарів уперед. 2:1.

Цікавий момент стався вже у другому таймі. На 58 хвилині гравець Ліверпуля Мак Аллістер зіграв дуже грубо. Шипами вдарив суперника по нозі і отримав червону картку за свій вчинок. Борнмут в більшості.

Проте, команду Клоппа це не зупинило. Діогу Жота оформив дубль. Після рикошету Забарного Нету не зумів зафіксувати м'яч у руках, а Жота опинився в потрібний час в потрібному місці. 3:1.

Ось такий підсумок матчу. Видовищна гра, багато моментів та перемога Ліверпуля 3:1. Борнмут Іллі Забарного поки не готовий витримувати такий темп суперника. Варто відзначити, що український захисник Борнмут з оцінкою 6,5 є одним із найкращих гравців матчу у своїй команді.