Курйозна помилка голкіпера і шалена сенсація в АПЛ! Челсі розгромно програє Лідсу. ВІДЕО

Приголомшливий результат.

У 3-му турі чемпіонату Англії Лідс, який минулого сезону був за крок від вильоту з АПЛ, вдома переміг Челсі з рахунком 3:0! Спочатку на 33-й хвилині зустрічі голкіпер лондонців Едуар Менді видав феєричну помилку і привіз гол. Воротар намагався прибрати на замасі Брендена Ааронсона, але сенегельця підвела техніка. Гравець Лідса забрав м'яч та відправив його у сітку – 1:0.

Проблеми Челсі продовжилися на 37-й хвилині, коли після подачі зі штрафного Родріго виграв повітря біля воріт Челсі і головою пробив у дальній від себе кут – 2:0.

Третій м'яч Челсі пропустив уже в другому таймі, на 69-й хвилині. Після чудової комбінації гравців Лідса Джек Гаррісон з меж штрафного майданчика фактично розстріляв ворота Менді – 3:0.

І апогеєм провалу команди Томаса Тухеля стала червона картка (друга жовта) Каліду Кулібалі, яку захисник отримав на 84-й хвилині.

До слова, першу жовту картку Кулібалі отримав за схожий фол ще на перших хвилинах зустрічі.

Тож, після стартових трьох турів Лідс має 7 очок, а Челсі лише 4.