Ледь не забив і віддав асист. Русин має першу результативну дію за Сандерленд. ВІДЕО

Ексгравець Динамо та Зорі Назарій Русин відзначився першою результативною дією за Сандерленд.

Українець записав до свого активу асист у поєдинку 16-го туру Чемпіоншипу з з Бірмінгемом. Сталося це на 17-й хвилині зустрічі. Русин вдало зіграв на ближній стійці після подачі з кутового і головою переправив м'яч на лінію воротарської зони на Джоба Беллінгема (брат Джуда Беллінгема з Реала), який у дотик прошив голкіпера – 1:0.

Однак, ще на 11-й хвилині українець був близький, щоби і сам забити. Русин пробивав лівою ногою з меж штрафного майданчика, але м'яч влучив у стійку.

У цій зустрічі українець відіграв 61 хвилину.

Нагадаємо, до цього Русин відзначався результативними діями лише за молодіжну команду Сандерленда (U21).