Легалізувати ігрову індустрію в державі було логічним рішенням© Директор зі зв’язків з громадськістю Parimatch Україна Вадим Місюра

Директор зі зв’язків з громадськістю Parimatch Україна Вадим Місюра розповів в інтерв’ю, як ліцензування грального бізнесу змінить правила гри всього ринку, а лібералізація податків піде на користь як бізнесу, так і залежним від нього галузям.

2021 рік обіцяє бути ще більш насиченим на події, пов’язані з гральним бізнесом. Одночасно запущені три масштабні процеси, які мають забезпечити дієздатність нової індустрії. Видача ліцензій представникам бізнесу– європейський тренд, до якого Україна пришла лише зараз.

– Як розвивається напрямок амбасадорства. Як обираєте, з ким працювати, та як визначаєте стратегію підтримки?

– Насамперед ми працюємо з професіоналами, які мають такий само запальний характер, як і наш бренд. Для нас важливо не просто підписати контракт з амбасадором, випустивши пресреліз. Ми робимо все, аби наша підтримка стала відчутною для спортсмена, щоб він розділяв наше прагнення поширювати ідею спорту серед різних вікових груп українців. Якщо говорити конкретніше, то ми часто підтримуємо спортсменів у частині медійного розголосу та роботи з фанатами.

Парадоксально, що українські спортсмени демонструють неймовірні результати в спорті, а більша частина населення про їхні здобутки не знають. Взяти хоча б за приклад легендарного бійця ММА Марину Мороз. Уявіть, це перша жінка, яка представила Україну в відомій міжнародній організації UFC. На всі бої світового рівня Марина завжди виходить з українським прапором.

Коли ми підписували з Мариною контракт, її команда сказала, що хотілося б, аби про Марину дізналися більше українців. Звісно, тут наші інтереси абсолютно збігаються. Найперше, що ми тоді зробили, – це організували ексклюзивні інтерв’ю, написали глибокі матеріали, які розкривають цю особистість, – і складну історію Марини нарешті почули!

Це тільки один із прикладів, як відповідальний бізнес може і має підтримати спортсменів. До того ж, зараз у нас триває ще низка важливих проєктів, таких як Помилки Чемпіонів та Українці в кіберспорті. Там ми розповідаємо реальні історії людей, які зміцнюють імідж країни в світі.

Ми впевнені, що це було логічне рішення – легалізувати гральну індустрію в державі. Наше завдання розвивати цей напрям, розширюючи орієнтири й шукаючи нові шляхи для задоволення потреб споживачів. Ліцензія дозволить нам продуктивніше співпрацювати з медіа, спортсменами та іншими організаціями шляхом як створення проєктів, так і тих колаборацій, що будуть затребувані й в Україні, й у всьому світі.

Про складнощі та виклики при формуванні грального ринку, стереотипи та міфи про азартний бізнес читайте в розширеній версії інтерв’ю на сайті Укрінформ.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також