Легіонер Динамо вляпався у скандал. Відпочинок, алкоголь, дівчата. Відео

Київське Динамо знаходиться на зборі у Туреччині, але один з гравців клубу все ще продовжує відпочивати. Він опинився у центрі скандалу.

Захисник Динамо Карлос Самбрано не зіграв жодного матчу за київську команду, тому шукає новий клуб під час зимового трансферного вікна. Але Самбрано не тільки шукає новий клуб, а й встигає відпочивати. Його останні розваги на яхті потрапили в об’єктив камер журналістів Magaly TV: La Firme. Перуанець відпочивав з алкоголем та дівчатами, що одразу викликало підозру у подружній зраді, адже Самбрано вже декілька років одружений.

Самбрано та його друзі дізналися про матеріали журналістів і запропонували фінансову винагороду за відмову опублікувати фото та відео. Але журналісти на це не пішли. Також, повідомляється, що дружина Самбрано повидаляла спільні фото з чоловіком та позакривала профілі у соцмережах.

Нагадаємо, Самбрано має варіанти продовження кар’єри на Батьківщині, у Аргентині та у США. Контракт перуанця із київським клубом діє до кінця грудня 2021-го року.

Читайте також:Оце так поворот! Лідер китайського футболу хоче нападника Динамо?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також